Zadzwoń do nas

+48 533-93-18-18

Godziny otwarca

PN - PT : 08:00 - 18:00

Usługi

Mechanika, elektromechanika

Dbałość o bezpieczeństwo i komfort jazdy klienta sprawia, że każdą, nawet najmniejszą, usterkę dokładnie diagnozujemy i staramy się wybrać najbardziej optymalną naprawę. Pomagają nam w tym programy diagnostyczne ułatwiające szybką i dokładną diagnozę. Wymianę części eksploatacyjnych, takich jak klocki hamulcowe bądź okresowa wymiana oleju wykonujemy na bieżąco oferując krótkie terminy realizacji usługi. Specjalizujemy się w naprawie zawieszenia, remontach silników i skrzyń biegów. Z każdej, nawet najtrudniejszej naprawy wychodzimy zwycięsko. Bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów jest dla nas priorytetem, dlatego po osadzeniu każdej części sumiennie sprawdzamy czy jest ona prawidłowo zamontowana. W czasie wykonywania każdej naprawy dodatkowo i bezpłatnie sprawdzamy stan klocków hamulcowych i tarcz, aby uniknąć niebezpiecznej sytuacji na drodze.

W naszym warsztacie znajduje się również sprzęt do kompleksowej obsługi ogumienia w Państwa pojeździe, który pozwala na szybkie i sprawne podjęcie naprawy. Przeprowadzamy inspekcję stanu ogumienia, wymieniamy opony i wyważamy koła, a kiedy nadejdzie czas ich wymiany pomożemy określić prawidłowy rozmiar i rodzaj odpowiedni do typu jazdy i samochodu.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów ofertę naszą wzbogaciliśmy o naprawy układu klimatyzacji, uzupełnianie czynnika i odgrzybianie jej ekologiczną metodą ozonowania.

Firma Magan Service zajmuje się także diagnostyką i naprawą elektroniki, począwszy od prostej wymiany żarówek, układów bezpieczeństwa (airbag, abs, asr, esp itp.), układów komfortu (centralne zamki, elektryczne podnoszenie szyb, ogrzewanie lusterek itp.) po układy zabezpieczające przed kradzieżą (immobilisery, alarmy) i naprawy układów wtryskowych (benzynowych, diesla).

Naprawa automatycznych skrzyń biegów

Nasza firma specjalizuje się w naprawach i remontach automatycznych skrzyń biegów hydraulicznych oraz DSG. Dokonujemy statycznej wymiany oleju i filtrów. Wykonujemy diagnostykę komputerową przed naprawą i po naprawie. Wieloletnie doświadczenie w branży, pozwala zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Doskonale znamy się na swojej pracy i zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży, aby mieć pewność, że zmierzymy się z każdą usterką.