Zadzwoń do nas

+48 533-93-18-18

Godziny otwarca

PN - PT : 08:00 - 18:00

O nas

Zespół Magan Service

Firma MAGAN SERVICE od 2010 roku zajmuje się kompleksową naprawą aut różnych marek. Wykonujemy usługi w pełnym zakresie mechaniki pojazdowej, elektromechaniki, napraw automatycznych skrzyń biegów oraz sewisu klimatyzacji, wulkanizacji i wymiany opon. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom Klientów ofertę naszą poszerzyliśmy oraz naprawy powypadkowe pojazdów.

Wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy w Autoryzowanych Stacjach Obsługi pozwala zagwarantować świadczenie usług na wysokim poziomie. Do każdego samochodu naszego Klienta podchodzimy indywidualnie. Wracacie Państwo do nas, bo uczciwie, rzetelnie i terminowo naprawiamy samochody. Na bieżąco informujemy o etapie prac i przewidywanych kosztach naprawy. Nie nastawiamy się na wymianę części ale proponujemy najbardziej optymalne rozwiązania przy możliwie niskich cenach, które dostępne są również dzięki współpracy z wieloma dostawcami.

Państawa samochody będą zawsze u nas bezpieczne. Dysponujemy ogrodzonym i moniotorowanym, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, parkingiem.

Nasz Zespół dysponuje wiedzą i praktycznymi umiejętnościami, które wykorzystuje w codziennej pracy. Potrafimy sprawnie zdiagnozować i usunąć problem tak, abyście mogli Państwo bezpiecznie podróżować.

Najlepszą wizytówką niech będą opinie zadowolonych klientów znajdujące na
www.dobrymechanik.pl